Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska muzyka.
07-06-2011, 15:42
RE: Polska muzyka.
Chyba sobie za dużo pozwalasz. Człowiek się hamuje żeby niepotrzebnie za dużo nie powiedzieć a tu ci kretyn z takim tonem wyjeżdża. Jesteś niepoważny i wkurwiłeś mnie niesamowicie. Jesteś przykładem ludzi których niecierpie najbardziej. Na koniec powiem że chuja a nie znasz angielskie nawet w połowie nie rozumiesz tego języka ty nawet polskiego nie potrafisz zrozumieć. Wypowiedziane słowa na forum dużo mówią o człowieku i wiem, że nie masz zielonego pojęcia o naszym języku(nie muszę Cię nawet spotkać w realu żeby to wiedzieć). Od dzisiaj jesteś dla mnie nikim, nic nieznaczącym człowiek którego by mi nawet nie było żal, jak by zniknął tylko jesteś tylko pasożytem. Tym miłym akcentem proponuje zakończyć temat po tylko mnie wkurwiasz :)

[Obrazek: sdasx.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2011, 16:00
...a zaczęło się od tego, że napisałem moje zdanie o polskiej muzyce. Najpierw było miła pogawędka o gustach językowych, ale zacząłeś napierać, więc się zdenerwowałem i niepotrzebnie zacząłem ironizować. Przepraszam, że Cie tak wkurzyłem, ale taki już mój gust. Nie lubię języka polskiego. Miałem tak od zawsze, to nie jest jakaś faza czy bunt młodego gówniarza ( nie chcę żebyście mnie tak postrzegali ). Szanuję Polskę i polaków, a język choć nie lubię to go toleruję. Więc proszę przestań uważać mnie za jakiegoś nic wartego pasożyta, bo to nie prawda. Mylisz się co do mnie. Widać, żeś głęboki patriota i dobry polak :)

[Obrazek: 071220111655-2d16t0w7lp9xzfv4ybom8njgrusae5qic3kh.gif]
しにしにごろし
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2011, 22:20
Kult,Republika,CKOD,Koniec Świata i chyba to wszyscy. Moje najulubieńsze zespoły ! ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-08-2011, 14:32
Hmm... polska, polska... No to będzie Hunter.
A... no i nie mogę zapomnieć o moim bożyszczu na powazne dni. Jacek Kaczmarski ;P

[Obrazek: umineko04-00058.jpg]
Ja KOCHAM ryby! Kto coś na nie powie, zginie!
21-10-2011, 13:42
Sł€cham tylko niektórych piosenek polskich,ale tak to najwięcej słucham piosenek angielskich i japońskich ;D

[Obrazek: Fullmetal_Alchemist_66_by_frollends.gif]

http://nyanyan.mangowe.pl
21-10-2011, 13:47
Podobny masz gust jak ja jeśli chodzi o muzyke ;pp

[Obrazek: 137521d1247381620t-40-anime-girls-wallpa...00-14-.jpg]

"Sawaranu kami ni tatari nashi" - Trzymaj się z daleka od wszystkiego co może ci zaszkodzić.
21-10-2011, 13:54
Heh z polskich to ja lubię:
-Sylwia Grzeszczak-sen o przyszłości,
-Michał Kaczmarek-Halo ja czekam,
-Maniek i Maciek-Smutna historia
-Afromental-rolling with you
-Ewa Farna-Monster high
-Jq-bass i Monica-sexualna (polska wersja Miriami i vivalzivowy)
-Mezo-Kryzys
-Pewex feat Stachursky-Taki jestem
-Projekt Warszawiak-nie ma cwaniaka na Warszawiaka
-Wet Fingers-Małgośka
-Wet fingers-turn me on
-WuWunio-oj tam,oj tam

i tylko tyle sł€cham :)

[Obrazek: Fullmetal_Alchemist_66_by_frollends.gif]

http://nyanyan.mangowe.pl
21-10-2011, 14:03
To chyba tylko do Japońskich. Bo te co wymieniłaś to nie lubie.

[Obrazek: 137521d1247381620t-40-anime-girls-wallpa...00-14-.jpg]

"Sawaranu kami ni tatari nashi" - Trzymaj się z daleka od wszystkiego co może ci zaszkodzić.
09-12-2011, 23:19
Polski hip-hop rządzi. Naprawdę proszę się wsłuchać w ten flow, w te rymy, metafory, bit i teksty. Razem tworzą dobry hip-hop. Polecam Donguralesko, O.S.T.R. , małpa i całe Grrube Jointy ;P pozdro

http://myanimelist.net/profile/Adi779
12-12-2011, 22:43
Polską muzykę lubię ale jestem wybredny. Słucham szeroko pojętego rocka ale te zespoły, które wymienialiście wcześniej mi nie podchodzą m.in. Kult, Strachy na Lachy, Coma (oprócz 100 tysięcy jednakowych miast, genialny kawałek) a Happysadu to normalnie nienawidzę. Głos wokalisty a właściwie jego maniera powoduje u mnie zgrzyt zębów :)

Jeśli ktoś słucha rocka to polecam poszukać młodych zespołów, mało znanych takich jak np. NOFF, Road Trip's Over, Inscript, Totentanz, Carrion, Spine... Jedyną wadą takich zespołów jest to, że szybko się rozpadają jak np. B.E.T.H czy Spine :(

A i nie rozumiem jak polski zespół może mieć teksty w innym języku... Rozumiem, że ktoś może nie lubić polskiego (tak, na Ciebie patrzę Lewando ;]) ale na świecie jest już mnóstwo o niebo lepszych kapel grających (no po angielsku głównie) w podobnym stylu ale lepiej.

[Obrazek: avatar_4910.gif?_time=1312491228] [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ1Ne67Ifyfd2ksITYQ9g1...mp;amp;t=1]
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Manga Library | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | CSS Valide !