Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ołówek, Kości i Postaci Karta, czyli RPG!
02-04-2011, 20:48
RE: Ołówek, Kości i Postaci Karta, czyli RPG!
Ja gram z kumplamy w każde wakacje w D&D;] osobiście zacząłem jeszcze w podstawówce ze starszymi kolegami ale teraz gram z kumplami w 3.0 oraz w 3.5 po tym jak kupiliśmy podręcznik gracz:D nieraz zaczynaliśmy o 8 rano i po paru godzinach okazuje się że tu już 23-cia:D. Niestety jestem teraz na studiach i tutaj ciężko ekipę zebrać:/ a z chęcią bym pograł:d a co do scenariusza zwykle wybieraliśmy dogodny momęt aby przerwać rozgrywkę, a jeżeli chodzi o stworzenie scenariusza parę razy zaczynałem tworzyć epicką rozgrywkę lecz jak zwykle gdzieś tu kartka się zapodziała tutaj coś do poprawy tutaj za mało czasu i nigdy jej nie skończyłem:/ ale jak ktoś chce zagrać to jestem dostępny przez większość roku w Lublinie pod numerem gg 5127962 lub na wakacjach w Ustrzykach Dolnych;].
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2011, 16:54
najlepszym RPG moim zdaniem jest GOTHIC I , II i noc kruka

[Obrazek: Gatsu.jpg]
09-07-2011, 10:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2011 10:50 przez hyderr.)
Kiedyś Warhammer, ale 3 lata temu przeszliśmy ze znajomymi na Neuroshime... przyjemne, jestem mistrzem gry i czasami mam większą radoche robiąc historie i patrzeć jak gracze się męczą, niżli oni sami z gry. Prowadzę grę teraz rzadko, aczkolwiek w internacie znajdą się ludzie chcący pomęczyć się z moimi scenariuszami.

[Obrazek: %5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dwallpapers_Do..._69776.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-08-2011, 14:30
W wakacje grywam w takie już stworzone. Ostatnio grałam w, tytuł mi uciekł, taka grę gdzie był zły komputer- moloch.
A tak to gram w całkowicie nieskrępowane tworzenie świata po swojemu ;P

[Obrazek: umineko04-00058.jpg]
Ja KOCHAM ryby! Kto coś na nie powie, zginie!
19-08-2011, 11:20
Cóż ja rzadko mam z nimi styczność, najczęściej kumpel mi coś o tym mówi. Osobiście grałem w D&D, Wiedźmin:Gra Wyobraźni, która mi się spodobała i w tą grywam z kumplem przez skype'a najczęściej.
19-08-2011, 15:51
Necromicon, Neuromicon... próbuje przypomnieć sobie nzwę tej gry. Fajnie było to opisane, tak na luzie. no i pochodzenie: "człowiek z... nie twój zasr*** interes" xD

[Obrazek: umineko04-00058.jpg]
Ja KOCHAM ryby! Kto coś na nie powie, zginie!
25-07-2014, 23:55
może chodziło o neuroshime? zawsze chciałem spróbować w coś takiego zagrać ale niestety nigdy nie udało mi się zebrać ekipy :(
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Manga Library | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | CSS Valide !