Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-08-2011, 22:26
RE: dramaINFO
Japońska wersja You're beautiful O_O http://mydramalist.info/dramas/view/8327

Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Aż boję się to oglądać O_O

[Obrazek: tumblr_mmerb5eO6t1qzjalvo1_500.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2011, 17:20
Własnie natknełam się na ten świeżutki tytuł:

TEN (Special Affairs Team TEN) / teuksusageonjeondamban ten (특수사건전담반 텐)
[Obrazek: 10484.jpg]

Koreański serial kryminalny, którego emisja rozpoczęła sie tydzien temu.
W tle świetna ścieżka Mad Soul Child <patrz: piosenka "Dear" z filmu Ajeossi :)>

Cytat:TEN ("Special Affairs Team TEN") jest nowo powstałą, specjalną grupą policyjną rozwiązującą najbardziej brutalne sprawy, którym nie dały rady podstawowe oddziały. Zaledwie 10% takich spraw zostaje rozwiązanych, ponieważ najczęściej zabójcami są perfekcjoniści, którzy nie mają w zwyczaju popełniać błędów i nadzwyczaj precyzyjnie planują swoje akcje. Yeo Ji Hoon jest liderem tej grupy. Ma doskonałą pamięć i umiejętność kojarzenia faktów. Nam Ye Ri zostaje dołączona ze względu na nadzwyczajne osiągnięcia w dziedzinie psychologii postępowania morderców. Baek Do Shik jest najbardziej doświadczonym członkiem nowej grupy, gdyż pracuje w wydziale śledczym od prawie 25 lat. Park Min Ho to młodziutki detektyw, który dopiero niedawno ukończył szkołę policyjną. Szefostwo postanowiło go dołączyć do nowej grupy z powodu niezwykle trafnej umiejętności dedukowania.

TEN na mydramalist

Wg mnie serial zapowiada sie ciekawie, zwlaszcza ze nie mialam jeszcze okazji ogladac dramy kryminalnej :) Obsada wygląda nawet zachęcająco (m.in. Ju Sang Uk) no i oczywiscie wspomniana wyzej muzyka, mam nadzieje ze wypełni dramę po brzegi :)

zapraszam do dyskusssyji xD

[Obrazek: tumblr_lw0nfaBSHf1r70pvuo1_r1_500.gif]
The Novembers - Stay away ♥ ♥ ♥
28-11-2011, 18:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2011 18:42 przez sancz.)
Wooow ja powiem, ze bardzo zaintrygowała mnie ta drama [Obrazek: panda-emoticon-48.gif] mogłaby już skończyć wychodzić to bym się na nią rzuciła ^^ - niestety nie dałabym rady czekać tydzień po tygodniu na kolejne odcinki xD

ciary przechodzą jak ogląda się filmik, który wstawiłaś O_O ta muzyka~!!! MIAŻDŻY!

w ogóle zapędziłam się i na MDL'u ustawiając sobie w planowanych już oceniłabym na masterpiece xDDD

No cóż czuję, że szykuje się kolejna perełka z doskonałą muzyką i oryginalną fabułą - aż czuć w powietrzu aurę tajemniczych zagadek, rozwiązywanych w niebanalny sposób [Obrazek: panda-emoticon-48.gif]

28-11-2011, 23:11
łaaał jaki entuzjazm xD ciesze sie i mam nadzieje, ze faktycznie drama okaże sie naprawde swietna, trzymajaca w napięciu i klimatyczna <a nie wyjdzie z tego marna imitacja "kryminalnych zagadkach nowego yo... tfu seulu">
filmik ktory wrzucilam faktycznie jest bardzo dobrą zapowiedzią <chyba ze zebrali do niego wszystko co najlepsze, całą esensje z 10 odcinków O__O>
dobra, dosć sceptycyzmu, pod koniec stycznia sie dowiemy ^__^

29-11-2011, 06:16
oh noes [Obrazek: panda-emoticon-25.gif] pod koniec stycznia? xD jak ja się na sesji skupię xDDD będzie tak jak z You're beautiful w letniej muahahahaaa [Obrazek: panda-emoticon-04.gif] niech mój aniolek ma mnie nadal w swej opiece xDDD

01-12-2011, 18:38
drama ma 10 odcinków wiec tak jakos w tym terminie sie skonczy, rzuciło mi sie w oczy ze chyba na viki.com juz wystartowała w engliszu :)

16-12-2011, 12:25
Przychodzę z nową propozycją :)

God of Study
공부의 신/ Gongbueui Shin/Lord of Study/Master of Study

[Obrazek: 20091231851772009123109.jpg]

16-odcinkowa szkolna komedia emitowana już prawie rok temu.

Serial jest koreańską odpowiedzią na Dragon Zakurę.
Drama wydaje się dobrą ofertę dla wielbiciel japońskiego tytułu,
jak również fanów k-popu (w tle słychać m.in. 4minute, T-Ara, f(x) czy B2st).
Ponadto plakat promujący God of Study kojarzy mie się z dramą Dream High, mam więc nadzieję, że rownież trzyma jej poziom.
Jeśli chodzi o obsadę pojawiają się tu nazwiska młodych, myślę obiecujących, aktorów.
Niestety żadnemu nie miałam okazji się przyjrzeć w innych dramach, ale według użytkowników MDL są oceniani wysoko.
Myslę, że można temu zaufać :)

Cytat:Kang Seok-ho (Kim Soo-ro) jest prawnikiem i byłym członkiem gangu motocyklistów. Mężczyzna wybiera sobie nietypowe zajęcie - chce polepszyć miejsce szkoły "Byeong-Mun High School" w rankingu najlepszych szkół w Korei. Seok-ho otwiera specjalną klasę utworzoną z samych najgorszych uczniów i postanawia pomóc im w nauce jako ich nauczyciel.
Jednym ze studentów jest niejaki Baek Hyun-hwang (Yoo Seung Ho), który swoją arogancją i upartym charakterem przypomina Seok-ho za młodu. Ich silne i podobne osobowości powodują wiele spięć pomiędzy nimi, ale stopniowo nastolatek otwiera się przed nauczycielem i ostatecznie zostaje najlepszym uczniem w klasie!
___

God of Study na My Drama List
Official Trailer na Asian Drama Wiki
___

zapraszam do dyskusyji ;D

Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Manga Library | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | CSS Valide !