Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Pilipiuk ''Jakub Wędrowycz''
05-09-2011, 15:50
Andrzej Pilipiuk ''Jakub Wędrowycz''
Czytał może ktoś z was książki z serii o jakubie Wędrowyczu. wedlug mnie są one swietne. jest to genialne połączenie gatunku Fantasy z polskimi realaiami i Komedią? Nie wiem jak to opisać. Głownym bohaterem jest tytułowy jakub wędrowycz i jego kumple. Sa to typowe pijaczyny ale skrywaja wiele sekreteow. co wy na to że jeden z nich posiada statek ufo? jak do tej pory to nigdy nie uśmiałem sie tak bardzo jak przy tej serii książek. A co wy o niej sądzicie?

Nie każdy nick kończący się na ''a'' oznaczą że jest ta osobą kobietą. Więc ogłaszam wszem i obec iż jestem facetem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2011, 18:33
RE: Andrzej Pilipiuk ''Jakub Wędrowycz''
Czytałem tylko Kroniki Jakuba Wędrowycza i muszę przyznać że nie raz się uśmiałem. Przygody w niej zawarte są nieprzewidywalne jak sam główny bohater. Tytułowy bohater potrafi być błyskotliwy i inteligentny a za razem tępy jak but. W całej książce przetacza się masa ciekawych postaci i nietypowych sytuacji. Polecam ją każdemu nawet tym co widok książki przyprawia o mdłości.

[Obrazek: bleach16407in2-6e3f33.jpg]
22-11-2011, 18:10
RE: Andrzej Pilipiuk ''Jakub Wędrowycz''
Dla mnie Andrzej Pilipiuk i jego książki z serii Jakuba Wędrowycza są obecnie jednymi z najlepszych na polskim rynku. Wioskowy pijaczyna- egzorcysta, niesłusznie uważany za hienę cmentarną. Do nieba się nie nadaje, a z piekła go wyrzucili. Ciągle wpada w jakieś kłopoty to przenosi się w czasie, to walczy z wampirami lub czarownikami, to z policją lub urzędnikami. Robi to wszystko na swój własny i niepowtarzalny sposób.
Jak do tej pory przeczytałam wszystkie książki z tej serii i z nich wszystkich najlepsza to "Czarownik Iwanow". Oprócz tego opłaca się również przeczytać takie książki Pilipiuka jak "2585 Kroków" i serie dziedziczki choć niektóre momenty były przy-nudne
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Manga Library | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | CSS Valide !