Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam po "małej" przerwie :)
14-08-2014, 19:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2014 19:20 przez kucabura.)
Witam po "małej" przerwie :)
Tak więc dzień dobry wszystkim, Ostatnia wizyta: 28-11-2013, 21:30 :/
Myślałem że dłużej mnie nie było :P
Ale wszedłem by zapytać: czemu jest wyłączona możliwość zakładania nowych kont na forum?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 11:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2014 17:13 przez Kayleigh.)
RE: Witam po "małej" przerwie :)
Sporo tu ludzi, czyż nie? <sarkazm> Onion
No więc, skoro nikt nie jest łaskaw Cie przywitać, to ja to zrobię.
Witaaaj, nie znam Cię, ale może się to zmieni. Onion <--- to coś ma padaczkę? XD
EDIT:
Ahm i odpowiedz na Twoje pytanie:
Każdy użytkownik może korzystać tylko z jednego konta na Forum. Multikontowość na forum jest niedozwolona i może prowadzić do udzielenia stałego bana na forum na wszystkie z multikont. W szczególności dotyczy to osób próbujących podszywać się pod innych, a zwłaszcza członków Zespołu manga-lib.pl. Założenie drugiego konta jest dozwolone tylko wtedy, gdy użytkownik dostał bana stałego na dotychczasowe konto. Zabronione jest zakładanie następnych kont w czasie bana czasowego. [fragment regulaminu]
Może to być z rożnych powodów. Np. w ten sposób próbują uninąc ew. reklam, lub natrętnych ludzi, którzy robią sobie zabawę z wyzywania użytkowników forum, w tym celu korzystając z wielu kont. Uwierz mi, są różni dziwni ludzie C:

"Dzien dobry" ~ Willam Shakespeare
28-08-2014, 21:57
Kiedyś było więcej ludzi ;)
W sumie sam mało tu wchodzę bo jak coś czytam to po angielsku...
To nie te czasy co się czekało z niecierpliwością na tłumaczenie Naruto czy czegoś innego, bo się nic nie rozumiało :D

[Obrazek: 177_korn_tn.jpg]
07-10-2014, 00:33
Było, ale z pewnych przyczyn już nie ma :). Teraz jest grupa na FB gdzie udziela się "stara gwardia" tego forum :).

[Obrazek: rf8.gif]

12-12-2016, 15:15
Wszystkich chętnych do grupy proszę o pingnięcie mnie na fejsie - Darek Sorychta.
O ile ktokolwiek jeszcze tu zajrzy ofc.

[Obrazek: image.php?s=e8183a10cd7938d05730b4ca4245...1379537756]
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Manga Library | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | CSS Valide !