Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję mangi...
24-08-2014, 16:01
Poszukuję mangi...
Cześć, poszukuję mangi w której zauważalny jest progress "od zera do bohatera". Najlepiej, żeby główny bohater na początku był zwyczajnym człowieczkiem, który w wyniku jakichś zbiegów okoliczności staje się kimś więcej (mam na myśli super-moce, etc). Mam za sobą w tym klimacie obie serie The Breakera i tu co chciałbym zaznaczyć- zależy mi na kresce. Nie jestem specjalistą, więc po prostu napiszę- w The Breakerze była ona dla mnie idealna. Nie mam więcej jakichś specjalnych upodobań, po prostu żeby manga wciągała, no i moce były bardziej kontaktowe, nie przepadam za magią w sensie fireball na 2km.
Jak na razie znalazłem w tych klimatach Sun-Ken Rock'a, ale może macie coś jeszcze do zaproponowania?

PS. Prosiłbym o raczej mniej znane tytuły/nie wydane jako anime, ponieważ z animców mam sporo na koncie, a z mangą zacząłem niedawno.

http://myanimelist.net/animelist/Regis9k
http://myanimelist.net/mangalist/Regis9k
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2014, 15:52
RE: Poszukuję mangi...
W takim razie nie dlaczego jeszcze i ciebie na liście nie znalazł się taki tytuł jak "Historys Strongest Disciple Kenichi"
05-09-2014, 20:49
właśnie :D chciałem to napisać :) Historys Strongest Disciple Kenichi jest bardzo dobrą mangą :D Możesz jeszcze spróbować "Holyland" albo "Bleach" ^.^ akby nie patrzeć głowny bohater "był" zwyczajnym człowiekiem a w wyniku komplikacji staje sie Shinnigami :)
10-02-2015, 19:01
Polecał bym mange Onepunch-man. Swietna manga od zera do bohatera, co prawda tylko w retrospekcjach ukazane jest jego zycie przed zdobyciem ultra mocy i przez wiekszość chwil widzimy go jako najpotężniejsza postać w universum. Mozna by pomysleć ze to nudne czytać mange gdzie bohater rozwala bossa po tym jak do niego przyjdzie w kilka sec, zwyklym uderzeniem, ale mange swietnie sie czyta :D i jest w niej pokazanych wiele przeszkód. W skrócie dobra akcja, nawet niezla komedia, wiele odniesień do zycia zwyklego człowieka
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Manga Library | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | CSS Valide !